fbpx

Happytariánske workshopy

workshopy

Čo sú happytariánske workshopy?

Happytariánske workshopy sú pre všetkých, ktorí chcú mať väčší vplyv na to, čo robia pre svoje šťastie a spokojnosť v živote.

Happytarián je každý, kto vedome robí niečo pre svoje šťastie a šťastie druhých.

Podobne ako vegetarián, ktorý si nejaké jedlo vyberá a inému sa vyhýba. Robí to kvôli svojim presvedčeniam a hodnotám, že robí niečo užitočné a rozumné pre seba, zvieratá aj životné prostredie.

Happytariánstvo je prístup – happytarián má isté hodnoty a presvedčenia, zručnosti a návyky, ktoré mu pomáhajú žiť šťastnejší a zmysluplnejší život. Robí to nielen kvôli sebe, ale aj kvôli svojej rodine, priateľom, kolegom aj širšej komunite.

Zdrojov šťastia je niekoľko desiatok, vedecky sa skúmajú a sú prakticky overované tisíckami ľudí. Je dobré poznať, ktoré oblasti to sú. Je motivujúce vedieť, čo všetko už pre svoje šťastie robíte a čo by ste mohli do svojho každodenného repertoáru pridať.

Happytariánske workshopy majú za cieľ prejsť si kľúčové presvedčenia a dôvody, prečo je dobré robiť niečo pre svoje šťastie. Ujasníme si, aký majú jednotlivé zdroje šťastia vplyv na naše psychické aj fyzické zdravie. Dozviete sa ako to prospieva vašim vzťahom, práci aj šťastiu a spokojnosti so životom.

Workshopy sú interaktívne semináre. Po teoretickom vysvetlení niektorej oblasti zvyšujúcej šťastie, nasleduje jedno alebo viac praktických cvičení, ktoré si účastníci vyskúšajú alebo metodicky prejdú.

Cieľom je prejsť od teórie k praktickým ukážkam a cvičeniam, ktoré rozvíjajú jednotlivé zručnosti a návyky zvyšujúce šťastie a spokojnosť – v práci aj v súkromí.

Pre koho sú určené

Workshopy sú vhodné pre pracovné tímy a oddelenia v organizáciách. Takisto sú určené aj pre ľudí podobných profesií ako sú učitelia, lekári, pracovníci s mládežou, obchodníci a podobne.

Workshopy sú v hodné pre psychológov, koučov, terapeutov, ľudí pracujúcich na ľudských zdrojoch vo firmách. Všetky workshopy sú zamerané na aplikáciu do praxe na pracoviskách, či u jednotlivých klientov, z ktorými pracujete.

Obsah workshopu:

  • Aký mám postoj ku šťastiu? Happytariánsky dotazník
  • Zdroje šťastia – definícia oblasti
  • Čo v danej oblasti už robím, a je dobré si toho byť vedomá/vedomý
  • Čo sa môžem naučiť, aby som posilnil/a danú oblasť vo vzťahoch aj v práci.

Workshopom sprevádza Aleš Bednařík.
Dĺžka kurzu: 9:00 – 16:30 (1 deň)
Maximálny počet účastníkov: 20

V prípade záujmu o workshop pre vašu organizáciu alebo skupinu ľudí nám napíšte. Obratom sa vám ozveme.

    Scroll to Top
    %d blogerom sa páči toto: