fbpx

Navštívte LesHub Outdoor Coworking

LESHUB Outdoor Coworking

Navštívte jedinečnú kombináciu pracoviska a oddychovej zóny v prírode Malých Karpát, iba kúsok od Pezinskej baby. Nekancelársky Outdoor Coworking LesHub otvára svoje priestory všetkým, ktorých lesné ticho, štebot vtákov, šum lístia v korunách stromov a celkovo upokojujúce prostredie prírody inšpiruje k sústredenej a tvorivej práci.

Vo svete je asi 22.400 coworkingov a tento náš outdoor coworking sa k nim pridáva svojím originálnym umiestnením mimo mesto a priamo v prírode.

Asi 1,2 milióna ľudí po celom svete chodí pracovať do coworkingov, pracuje sa im tam lepšie a sú v nich spokojnejší ako v kancelárii alebo dokonca doma.[počet coworkingov na svete]

Skoro 50% ľudí pracuje na voľnej nohe. Ste jedným z nich alebo sa chcete stať jedným z nich?

V súčasnej dobe, najmä obavy o zdravie v uzavretých priestoroch, ťahajú ľudí na miesta, kde sú v zdravom, otvorenom a prirodzene vetranom priestore.

V lese, v Kučišdorfskej doline, je náš outdoor coworking, kde presne takýto priestor nájdete.

outdoor coworking LesHub Pezinok

V čom sme jedineční?              

 • Ste vonku aj keď pracujete za počítačom alebo čítate.
 • Ste pod strechou na verande alebo pod holým nebom na trávniku.
 • Ste v prírode – je tu lúka, stromy, potok, vtáčiky aj mačky.
 • Nie je tu kancelárska, ale skôr dovolenková atmosféra.
 • Komunitné a rodinné spoločenstvo.

Outdoor Coworking LesHub je v lesom obkolesenom dome, kúsok za Pezinkom v Kučišdorfskej doline (30 minút od Bratislavy). Nájdete si svoje miestečko, pripojíte sa do rýchlej optickej siete (alebo nie) a môžete nerušene pracovať, tvoriť, čítať si, aj snívať.

My tu žijeme a happytarián Aleš Bednařík tu napísal niekoľko svojich kníh a všetky blogy na Psychológia šťastia.

Prečo pracovať v LesHube?

Práca doma často spôsobuje, že sa ľudia nevedia sústrediť na svoju prácu. Sú vyrušovaní príbuznými alebo naopak samotou, hlukom mesta alebo len domácimi návykmi.

Práca v kancelárskych priestoroch zasa na niektorých pôsobí úradnícky alebo korporátne.

V našom LesHube ste stále vonku. Zima ani príliš teplo vám nebude, lebo sa o vás postaráme. Máme deky aj dostatok tieňa.

Chcete sa natiahnuť a prejsť? Ste rovno v lese.

Omína vás zadok? Máme 8 rôznych druhov sedenia.

Ako to u nás vyzerá a ako sa dá u nás pracovať.

Sezóna

Keďže sme outdoor, na počasí trocha viac záleží. Nejde však o to, či je jasno, slnečno, daždivo alebo sneží. Ale pri sedavej práci záleží na teplote. A tak odporúčame prísť, keď má byť cez deň aspoň 15 stupňov nad nulou. Deky, či iné prikrývky však máme k dispozícii pre všetkých, lebo odolnosť a citlivosť voči teplote máme rôznu.

Cena

V cene 10,-€ za deň máte sedenie podľa výberu, pripojenie do elektrickej aj internetovej siete (wi-fi, optika), jednu kávu alebo čaj podľa voľby. Citronáda je stále k dispozícii. Parkovanie. Využitie WC, mikrovlnky aj chladničky.

Sedenie

Outdoor Coworking LesHub má rôzne formy sedenia – od plážových retro kresiel, cez Ikea stoličky a stoly z masívu, parkovú lavičku, odpruženú klasickú kancelársku stoličku až po sedací vak, visiace plátenné kreslo, či dokonca dve hamaky (visiace siete).

Priestory a prostredie

Outdoor coworking LesHub je obkolesený lesom. Priestor nie je ohradený, takže je voľný prístup do okolitého lesa s krásnym machovým porastom. Dokonalý outdoor coworking.

Mnohí ocenia aj prítomnosť našich priateľských a nezávislých mačiek. Vonia tu les, hríby, lipa a kvety podľa ročného obdobia.

Sedenie je možné na terase, na trávnatej lúke, na lavičke pod čerešňou, pri ohnisku, nad potokom alebo na hojdačke. Na slnku aj v tieni. Pod stromom, či pod slnečníkom.

Mnoho ľudí pracuje doma, ale nevie sa sústrediť. Iní pracujú v kaviarničkach, ale je tam často ruch a plno. U nás budete mať pohodlie domova, atmosféru kaviarničky, ale bez ruchu a neustáleho vyrušovania.

outdoor coworking LesHub Pezinok

Na rozdiel od horúceho mesta je tu asi o 5 stupňov menej.
Klimatizáciu robia stromy.

Outdoor coworking LesHub – Sedenie:

 • Terasa – 2,5 x 11 m
 • Lúka – 5 x 20 m
 • Ohnisko 5 x 5 m
 • Hojdačka 2 x 2 m
 • Lavička 2 x 2 m

Možnosti

 • Tlačiareň a skener – môžete si vytlačiť (čb) a oskenovať svoje dokumenty.
 • Kuchynka – môžete si zohriať a pripraviť jedlo.
 • Chladnička – môžete si uskladniť prinesené jedlo.
 • Mikrovlnka – môžete si zohriať prinesené jedlo.
 • Riady – k dispozícii sú poháre, šálky, misky, taniere, príbory.
 • Umývačka – postará sa o umývanie riadov.
 • Parkovanie zdarma.
 • Prírodný oddych – kedykoľvek sa chcete vystrieť, môžete sa prejsť k priehrade alebo ísť do lesa na prechádzku, či na hríby.

Sme flexibilní a vieme vám vyjsť v ústrety. Stačí sa s nami porozprávať a vieme pridať také služby, aby sa vám v LesHube dobre pracovalo.

outdoor coworking LesHub

Outdoor Coworking LesHub – termíny si môžete rezervovať tu:


Keď nám dáte dopredu vedieť:

 • Dovezieme vás aj zo stanice Pezinok autom ku nám aj naspäť. (5,-€)
 • Môžete sa u nás aj naobedovať (väčšinou vegetariánska domáca strava, polievka aj hlavné jedlo). Býva aj napečené. (5,-€)
 • Nakúpime, čo by ste chceli mať počas dňa na mlsanie (ovocie, keksíky, snacky, oriešky).

Ako k nám prídete a ako nás nájdete

Sme 27 km od Bratislavy, 33 km od Trnavy, 5 km od Pezinka, 9 km od Modry, 12 km od Svätého Jura, 11 km od Slovenského Grobu, 20 km od Senca.

Autom

Vlastným autom je to najľahšie. Idete po červeno označenej trase podľa foto a videonávodu na FB stránke LesHubu.

Slovná navigácia – za Pezinkom, na Malackej ceste smerom na Pezinskú babu, odbočíte do Kučišdorfskej doliny. Až za priehradou odbočíte pri prvom ohradenom smetnom stojisku doprava, prejdete lávku cez potok, idete doprava asi 30 metrov a hneď doľava do kopca. Po ľavej strane budete mať lúku s domom s elektrickým ohradníkom (to majú susedia proti diviakom) a po pravej strane bude odbočka označená čiernou tabuľkou s červeným nápisom Chalupa Šimanda.

Odbočíte ku nám na parkovisko a ste v LesHube!

Viac orientačných mapiek a obrázkov je v galérii na FB LesHubu.

LesHub Outdoor Coworking už nájdete aj na Google Maps.

Integrovaná doprava

vlak

Na jeden lístok integrovanej dopravy (90 minút a 5 zón) sa dostanete z Bratislavy až ku nám. Naša dcéra tak chodí každý deň do školy a my na pracovné a súkromné stretnutia v Bratislave.

Vlaky aj autobusy chodia niekoľkokrát za hodinu. Pozrite si aktuálny grafikón vlakov a autobusov.

Najlepší nastupovací uzol v Bratislave je stanica Bratislava Vinohrady a stanica Bratislava Nové mesto. Tam stoja vlaky na oboch stranách hlavnej cesty a priamo na Račianskej ceste stoja autobusy smerom do Pezinka.

Ak priamo na pezinskej železničnej stanici nastúpite na autobus, ktorý ide k Pinelovej nemocnici a vystúpite na zastávke Polesie. Outdoor Coworking LesHub je chôdzou asi 30 minút blízko. Veď chôdza pred prácou a chôdza cestou z práce je mimoriadne zdravá pre telo aj dušu. 🙂

Pre cyklistických nadšencov sú aj bicyklové trasy:

https://www.mtbiker.sk/cyklotrasy/259/v-karpatoch-na-dvoch-kolesach.html
https://www.mtbiker.sk/clanky/7376/cyklotrasu-jurava-otvorili-slavnostnou-cyklojazdou.html
https://okres-pezinok.oma.sk/cykloatlas

outdoor coworking LesHub

[i] [počet coworkingov na svete]

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Scroll to Top
%d blogerom sa páči toto: