Príspevky

SLOVÁCI A SLOVENKY BUDÚ VOLIŤ Z RÔZNYCH KÚTOV SVETA

Za 12 hodín na našej mape pribudlo vyše 70 miest, z ktorých budú Slováci voliť. Veríme, že ich bude oveľa viac!

Ak poznáte ľudí, ktorí žijú v zahraničí a ich miesto na mape zatiaľ chýba, pošlite im mapu nižšie a pozvite ich do našej udalosti k voľbám do zahraničia: https://www.facebook.com/events/856935258095424/

...

Čas na požiadanie o hlasovanie poštou zo zahraničia je len do 10.1.!

Zobraziť viac

UKÁŽTE, ODKIAĽ VÁM NA SLOVENSKU ZÁLEŽÍ

Ak si už požiadal/a o možnosť voliť poštou, ukáž nám to na mape!

Na tomto odkaze môžeš zaznačiť, odkiaľ budeš voliť:...
https://drive.google.com/open…

Stačia na to tri kroky:

1. Nájdi si na mape miesto/obec, z ktorej budeš voliť
2. Klikni na tlačidlo "Pridať značku", nachádza sa pod vyhľadávacou lištou na mape
3. Klikni na miesto na mape, odkiaľ budeš voliť a do popisu značky daj svoje meno a krajinu, v ktorej sa nachádzaš

A ak si ešte o možnosť voliť poštou nepožiadal/a, spraviť tak môžeš tu: https://navody.digital/aplikacie/parlamentne-volby. Čas máš len do 10.1.!

Slováci a Slovenky na celom svete, potrebujeme vás! Spoločne to zvládneme.

Zobraziť viac

2020 JE PRE SLOVENSKO PRIESTUPNÝ A PRELOMOVÝ ROK

Rok 2019 bol vyčerpávajúci - pre nás aj pre celú spoločnosť. Vyčerpávajúce boli všetky kauzy a odhalenia, ale hlavne neschopnosť zodpovedných, ktorí dlhé roky vládli tejto krajine, vyvodiť zodpovednosť a ukázať aspoň náznak sebareflexie. Je čoraz viac zrejmé, že im ide iba o politické prežitie, a nie o dobro nás všetkých.

Končiaci rok však ukázal aj mnoho pozitívnych vecí. Začala sa pomalá očista súdnictva a ozvali sa odvážni s...udcovia a sudkyne, ktorým ide o spravodlivosť a neboja sa poukázať na neprijateľné osoby, ktoré sa nikdy nemali stať sudcami a sudkyňami. Ďakujeme!

Rovnako sa ozývali aj prokurátori a prokurátorky, a napriek hanbe bývalého generálneho bývalého prokurátora bránia česť svojho stavu. A to nielen verejným odsúdením zlyhaní svojich kolegov, ale aj poctivou prácou, ktorá viedla k trestným stíhaniam a obžalobám v dôležitých kauzách. Ďakujeme!

Tiež ďakujeme všetkým poctivým a dôsledným policajtom a vyšetrovateľom. Vaša práca je extrémne dôležitá a vyšetrením vraždy Jána a Martiny ste nám začali vracať dôveru, že ťažké prípady, ktoré sa týkajú mocných, nebudú zametené pod koberec. Pokračujte v tom, sme v tom s vami!

Rovnako ďakujeme vám všetkým - našim podporovateľom, priateľom, občanom a občiankam - za vašu angažovanosť, záujem, prácu a podporu, ktorú sme cítili. Bez vás, bez vašej ochoty pomáhať nám, prispieť na naše aktivity alebo prísť na námestia, by sa nám toho veľa nepodarlo. Ďakujeme!

Nakoniec chceme poďakovať aj všetkým poctivým politikom a politickým stranám. V najbližších mesiacoch bude veľmi dôležité, aby si čo najväčšia časť spoločnosti uvedomila, že nie všetci politici sú rovnakí a niektorým naozaj môže ísť o dobro celého Slovenska. Samozrejme, všetci politici a politické strany majú svoje chyby, ale bez politikov a politických strán sa Slovensko k lepšiemu nezmení - a naozaj nie sú všetci rovnakí.

Pre Slovensko bude rok 2020 prelomový, aj keď to možno tak väčšina verejnosti nevníma. Rok 2020 je priestupný - a 29.2. rozhodneme, či sa Slovensko po vražde Jána a Martiny a po premárnených rokoch vlády Smeru rozhodne pre lepšie Slovensko, kde bude vládnuť zákon a spravodlivosť, nie zákulisné dohody a záujmy mocných a bohatých. Slovensko, kde budú vládnuť čestní odborníci a fakty, nie populizmus a sľuby.

Slušnejšie a spravodlivejšie Slovensko je na dosah.

Zobraziť viac
Fotka Za slušné Slovensko.
Odporúča 77 ľudí
Initiative of great people who matter about future of Slovakia and strive for better life in our cou...ntry by fighting against corruption of Slovak politicians and their interconnections with mafia. Zobraziť viac
great initiative, surfing wild waters, trying to avoid extremists and fight a good fight.
Mali by ste vystúpiť pred ľudí a ospravedlniť sa!! Začať znova s iniciatívou a dokončiť čo ste začal...i!!Všetci sme vám verili, nasledovali a videli že sa veci začali hýbať!! V BA bolo cez 65 tisíc ľudí o iných mestách ani nehovoriac a spoločne sme spievali hymnu!! Keď sme vytvorili najväčší tlak a mohla prísť obrovskâ zmena vy ste uskočili a rozhodli sa dať šancu prezlečenej vláde!!! Neviem asi si to neuvedomujete ale v podstate ste zradili tie tisícky ľudí v uliciach!! NAPRAVTE TO PROSÍM!kde je heslo v Jednote je sila??! Zobraziť viac
Videá
PODPORTE NAŠE AKTIVITY K PARLAMENTNÝM VOĽBÁM
344
68
✌️Na dnešné zhromaždenia pozýva aj Robert Mistrík. V Bratislave sa tentoraz stretávame na Námestí slobody, symbolicky začínajúc o 17:11. #30rokovpo #zaslušnéSlovensko
577
119
30 rokov po...
136
15