fbpx

Individuálne konzultácie, prednášky, webináre, workshopy, hosťovanie v podcastoch, rozhlase, či televízii.
V e-shope nájdete happytariánske tričká, e-knihy a audio-knihy Sila pozitívnych emócií a Kurz vďačnosti.

Meditácie o hríboch a mysli – e-kniha zdarma

Meditácie o hríboch a mysli sú zbierkou úvah o človeku, prírode a o tom ako sme spoločne prepojení. Nie je to psychologická ani vedecká kniha. Skôr také filozofovanie. Ale aj to je dobrý spôsob ako si dať myseľ a život do poriadku.

Ďakujem, že vás zaujíma psychológia šťastia a happytariánstvo.

Znamená to, že šťastie vo svojom živote nenechávate na náhodu a to je dobre. Šťastiu totiž vieme trocha pomôcť vlastnou snahou a prístupom.

Na druhej strane o šťastí vám bude hovoriť všelikto všeličo, lebo šťastie je téma, ktorá ľudí prirodzene láka.

Ja sa snažím o rozumný prístup. Nepreháňať, nesľubovať hory-doly. Skrátka, snažím sa o šťastí písať a aj ho praktizovať s rozumom. S rozumom znamená aj s emóciami, lebo emócie prinášajú do nášho života výšky aj hĺbky. O tom si prečítate oveľa viac v knihe Sila pozitívnych emócií.

Ak takýto prístup zaujíma aj vás, tak sa tomu nesmierne teším.

Darček

Ako odmena za váš záujem o novinky na blogu alebo v obchode som pre vás pripravil knižôčku Meditácie o hríboch a mysli, o pohybe a rozjímaní.

Meditácie o hríboch a mysli sa mi postupne v hlave objavovali počas toho ako som toto leto (2020) chodil po lese a hľadal hríby. Prirodzene.

Vyplýva to z názvu. Meditácie o hríboch a mysli… naozaj vznikli počas toho, ako som snoril po kopci, chodil prikrčený a sústredený pomedzi stromy.

Vtedy mi po rozume chodili asociácie medzi prírodou, životom a šťastím.

A tak som si ich v priebehu niekoľkých mesiacov a počas chôdze po mäkkom machu formuloval v hlave do krátkych zamyslení (meditácií). Potom, hneď ako som manželke vyložil na stôl hríby na pokrájanie a sušenie, som si ich zapísal.

A ešte som mal vďaka príprave knižky veľa dôvodov navyše hovoriť a konzultovať so svojou dcérou, lebo ona mi nafotila a upravila obrázky do knihy. Som jej za to vďačný.

A poviem Vám prečítala som to na jeden hlt. Tak zaujímavé a krásne zároveň. Tak pokojné čítanie som už dávno nezažila. Zo srdca Vám ďakujem, že ste niečo tak jednoduché no krásne napísali. Ďakujem. Je to balzam na dušu.

Sofia Esotiq Vašková

Nech sa páči. Je to darček – nechcem váš email, ani iné údaje.

Stačí, keď mi ako odmenu napíšete do záložky Recenzie hodnotenie knihy.

Príjemné čítanie prajem.

Meditácie o hríboch a mysli

Ak vás ešte zaujíma pár fascinujúcich faktov o hríboch, tak sa kuknite na tento môj článok. To v knihe nenájdete.

Scroll to Top