fbpx

Individuálne psychologické konzultácie, prednášky, webináre, workshopy, hosťovanie v podcastoch, rozhlase a tv.

Počúvaj podcast Psychológia šťastia!

Tu nájdete viacero audio príspevkov. Podcast Psychológia šťastia je zbierka rozhlasových nahrávok, ktoré boli publikované aj na Spotify, ale všetky som dal rovno sem.

Hosťovanie v rádiách a podcastoch

V tejto časti nájdete zbierku relácií, keď som bol hosťom v rôznych rádiách – FUN rádio v Nedeľnej talkshow so Šarkanom, Slovenský rozhlas v relácii Hosť Andrey Poláčkovej, Rádio Regina Hosť Márie Babinskej, časť o Vďačnosti z Podcastu Dobrý pocit, s Katkou Brychtovou a Ludwigom Baginom, dva podcasty Nevyhorení pre Forbes a ďalších… čo sa objavilo na Spotify je tu. Čo nie, nájdete v časti V médiách.

Link na podcast Psychológia šťastia vás prepne do Spotify alebo si ho prehrajte priamo tu. Buď z playlistu alebo samostatne ďalej.

Na začiatok odporúčam dva rozhovory pre Forbes Podcast Nevyhorení so Zuzkou Matuščákovou.

V rádiu Express začala s novým podcastom Počúvam sa Dominika Turiaková a rozprávali sme sa o myslení a o tom ako nás vie potrápiť aj potešiť.

Mama Gang sú Dáša a Adela, mamičky na materskej, a nechápem ako zvládajú aj tri podcasty mesačne. Majú ich už okolo 50! Ten so mnou bol, samozrejme, o šťastí, ale mali sme viacero zaujímavých odbočiek. Ako inak.

Podcast organizácie Človek v ohrození sa volá Svet medzi riadkami a so Stankou Luppovou sme sa pozerali na šťastie viac zo svetovej perspektívy 🙂

Detský čin roka urobil k 20 výročiu tri podcasty s názvom Dobrý pocit a moderátori Katarína Brychtová a Ludwig Bagin ma vyspovedali o vďačnosti.

Večera s Havranom je televízna relácia, ale jej podcastová verzia sa dá vypočuť. O láske s Michalom Havranom okrem mňa ešte hovorili Michal Tallo – básnik a Diana Fabiánová – režisérka.

V nedeľnej Talkshow so Šarkanom sme si naozaj srdečne pokecali o šťastí. V roku 2021 to bola jedna z 5 najpočúvanejších epizód. Juchúú.

Dve návštevy v Rozhlase RTVS, ako hosť Andrey Poláčkovej na Rádio Slovensko a ako hosť Márie Babinskej na Rádio Regina. Obe témy boli o šťastí a vždy dosť inak.

Podcast Psychológia šťastia na Spotify

Nasleduje malá zbierka narozprávaných článkov z blogu Psychológia šťastia. Pridávam ich sporadicky, lebo všetok svoj čas venujem najmä písaniu. Ale z času na čas mi vyjde čas, aby som článok načítal.

Podcast na tejto stránke však nie je iba o reláciách v rádiu alebo o čítaní článkov za vás. ☺

Nájdete tu aj ukážky z mojich audio-kníh. V kníhkupectvách si môžete prelistovať knihy a v predajniach hudby si môžete nasadiť slúchadlá a popočúvať si album pred tým ako si ho kúpite.

A toto môžete urobiť aj tu.

Ukážky z audio-knihy Sila pozitívnych emócií
(celú knihu kúpiť tu)

Pustite si ponúkanú kapitolu alebo kliknite na tri bodky v pravom dolnom roku a prepnite sa na všetky ukážky priamo v Spotify.

Ukážky z audio-knihy Kurz vďačnosti
(celú knihu kúpiť tu)

Návrat hore