fbpx
psychológia šťastia titulka

Počúvaj podcasty od Happytariána!

Hosťovanie v rádiách a podcastoch

Podcasty sú moderný a zaujímavý spôsob ako sa dostať do uší poslucháčom. Vyskúšal som si to v Mozgovej atletike s Denisom Kováčom, s dievčatami zo Skupinovej terapie (2x!), s Evelyn a Petrou Polnišovou v ich podcaste jauuu, PS: to bolelo, či v podcastoch štandardných médií ako je SME, či Aktuality.sk.

V tejto časti nájdete zbierku relácií, keď som bol hosťom aj v rôznych rádiách – FUN rádio v Nedeľnej talkshow so Šarkanom, Slovenský rozhlas v relácii Hosť Andrey Poláčkovej, Rádio Regina Hosť Márie Babinskej a ďalších.

Čo sa objavilo na Spotify je tu. Čo nie, lebo je to iba na stránkach daných médií, tak nájdete v časti V médiách.

Link na môj vlastný podcast Psychológia šťastia vás prepne do Spotify alebo si ho prehrajte priamo tu o kus nižšie.

Všetky podcasty si môžete pustiť z playlistu Spotify alebo samostatne nižšie.

2024 v podcastoch ako hosť

2023 v podcastoch ako hosť

2022 v podcastoch ako hosť

Staršie podcasty

Mama Gang sú Dáša a Adela, mamičky na materskej, a nechápem ako zvládajú aj tri podcasty mesačne. Majú ich už okolo 50! Ten so mnou bol, samozrejme, o šťastí, ale mali sme viacero zaujímavých odbočiek. Ako inak.

Podcast organizácie Človek v ohrození sa volá Svet medzi riadkami a so Stankou Luppovou sme sa pozerali na šťastie viac zo svetovej perspektívy 🙂

Detský čin roka urobil k 20 výročiu tri podcasty s názvom Dobrý pocit a moderátori Katarína Brychtová a Ludwig Bagin ma vyspovedali o vďačnosti.

Večera s Havranom je televízna relácia, ale jej podcastová verzia sa dá vypočuť. O láske s Michalom Havranom okrem mňa ešte hovorili Michal Tallo – básnik a Diana Fabiánová – režisérka.

V nedeľnej Talkshow so Šarkanom sme si naozaj srdečne pokecali o šťastí. V roku 2021 to bola jedna z 5 najpočúvanejších epizód. Juchúú.

Návštevy v Rozhlase RTVS, ako hosť Andrey Poláčkovej na Rádio Slovensko a ako hosť u Petry Bernasovskej v Dobré ráno Slovensko v Slovenskom rozhlase. Obe témy boli o šťastí a vždy dosť inak.

Podcast Psychológia šťastia na Spotify

Nasleduje malá zbierka narozprávaných článkov z blogu Psychológia šťastia. Pridávam ich sporadicky, lebo všetok svoj čas venujem najmä písaniu. Ale z času na čas mi vyjde čas, aby som článok načítal.

Podcast na tejto stránke však nie je iba o reláciách v rádiu alebo o čítaní článkov za vás. ☺

Nájdete tu aj ukážky z mojich audio-kníh. V kníhkupectvách si môžete prelistovať knihy a v predajniach hudby si môžete nasadiť slúchadlá a popočúvať si album pred tým ako si ho kúpite.

A toto môžete urobiť aj tu.

Ukážky z audio-kníh Labyrintom lásky (2023), Sila pozitívnych emócií (2019) a Kurz vďačnosti (2020).

Všetky knihy si môžete kúpiť v mojom e-shope a okamžite po zaplatení stiahnuť a počúvať.

Návrat hore