fbpx

Individuálne konzultácie, prednášky, webináre, workshopy, hosťovanie v podcastoch, rozhlase, či televízii.
V e-shope nájdete happytariánske tričká, e-knihy a audio-knihy Sila pozitívnych emócií a Kurz vďačnosti.

Počúvaj podcast Psychológia šťastia!

Tu nájdete viacero audio príspevkov. Podcast Psychológia šťastia je zbierka rozhlasových nahrávok, ktoré boli publikované aj na Spotify, ale všetky som dal rovno sem.

Hosťovanie v rádiách a podcastoch

V tejto časti nájdete zbierku relácií, keď som bol hosťom v rôznych rádiách – FUN rádio v Nedeľnej talkshow so Šarkanom, Slovenský rozhlas v relácii Hosť Andrey Poláčkovej, Rádio Regina Hosť Márie Babinskej, časť o Vďačnosti z Podcastu Dobrý pocit, s Katkou Brychtovou a Ludwigom Baginom, dva podcasty Nevyhorení pre Forbes a ďalších… čo sa objavilo na Spotify je tu. Čo nie, nájdete v časti V médiách.

Link na podcast Psychológia šťastia vás prepne do Spotify alebo si ho prehrajte priamo tu. Buď z playlistu alebo samostatne ďalej.

Na začiatok odporúčam dva rozhovory pre Forbes Podcast Nevyhorení so Zuzkou Matuščákovou.

V rádiu Express začala s novým podcastom Počúvam sa Dominika Turiaková a rozprávali sme sa o myslení a o tom ako nás vie potrápiť aj potešiť.

Mama Gang sú Dáša a Adela, mamičky na materskej, a nechápem ako zvládajú aj tri podcasty mesačne. Majú ich už okolo 50! Ten so mnou bol, samozrejme, o šťastí, ale mali sme viacero zaujímavých odbočiek. Ako inak.

Podcast organizácie Človek v ohrození sa volá Svet medzi riadkami a so Stankou Luppovou sme sa pozerali na šťastie viac zo svetovej perspektívy 🙂

Detský čin roka urobil k 20 výročiu tri podcasty s názvom Dobrý pocit a moderátori Katarína Brychtová a Ludwig Bagin ma vyspovedali o vďačnosti.

Večera s Havranom je televízna relácia, ale jej podcastová verzia sa dá vypočuť. O láske s Michalom Havranom okrem mňa ešte hovorili Michal Tallo – básnik a Diana Fabiánová – režisérka.

V nedeľnej Talkshow so Šarkanom sme si naozaj srdečne pokecali o šťastí. V roku 2021 to bola jedna z 5 najpočúvanejších epizód. Juchúú.

Dve návštevy v Rozhlase RTVS, ako hosť Andrey Poláčkovej na Rádio Slovensko a ako hosť Márie Babinskej na Rádio Regina. Obe témy boli o šťastí a vždy dosť inak.

Podcast Psychológia šťastia na Spotify

Nasleduje malá zbierka narozprávaných článkov z blogu Psychológia šťastia. Pridávam ich sporadicky, lebo všetok svoj čas venujem najmä písaniu. Ale z času na čas mi vyjde čas, aby som článok načítal.

Podcast na tejto stránke však nie je iba o reláciách v rádiu alebo o čítaní článkov za vás. ☺

Nájdete tu aj ukážky z mojich audio-kníh. V kníhkupectvách si môžete prelistovať knihy a v predajniach hudby si môžete nasadiť slúchadlá a popočúvať si album pred tým ako si ho kúpite.

A toto môžete urobiť aj tu.

Ukážky z audio-knihy Sila pozitívnych emócií
(celú knihu kúpiť tu)

Pustite si ponúkanú kapitolu alebo kliknite na tri bodky v pravom dolnom roku a prepnite sa na všetky ukážky priamo v Spotify.

Ukážky z audio-knihy Kurz vďačnosti
(celú knihu kúpiť tu)

Scroll to Top