fbpx

Podcast Psychológia šťastia

Počúvaj podcast Psychológia šťastia!

Tu nájdete viacero audio príspevkov. Podcast Psychológia šťastia je zbierka rozhlasových nahrávok, ktoré boli publikované aj na Spotify.

Prvým je zbierka narozprávaných článkov z blogu Psychológia šťastia. Pridávam ich sporadicky, lebo všetok svoj čas venujem najmä písaniu. Ale z času na čas mi vyjde čas, aby som článok načítal.

Podcast Psychológia šťastia na Spotify

V druhej časti nájdete zbierku relácií keď som bol hosťom v rôznych rádiách – FUN rádio v Nedeľnej talkshow so Šarkanom, Rádio Express s Evitou, Slovenský rozhlas v relácii Hosť Andrey Poláčkovej, Rádio Regina Hosť Márie Babinskej, časť o Vďačnosti z Podcastu Dobrý pocit, s Katkou Brychtovou a Ludwigom Baginom a ďalších… čo sa objavilo na Spotify je tu. Čo nie, nájdete v časti V médiách.

O psychológii šťastia v rádiách

Link na podcast Psychológia šťastia vás prepne do Spotify alebo si ho priamo tu prehrajte.

Podcast na tejto stránke však nie je iba o reláciách v rádiu alebo o čítaní článkov za vás. ☺

Nájdete tu aj ukážky z mojich audio-kníh. V kníhkupectvách si môžete prelistovať knihy a v predajniach hudby si môžete nasadiť slúchadlá a popočúvať si album pred tým ako si ho kúpite.

A toto môžete urobiť aj tu.

Ukážky z audio-knihy Sila pozitívnych emócií
(celú knihu kúpiť tu)

Pustite si ponúkanú kapitolu alebo kliknite na tri bodky v pravom dolnom roku a prepnite sa na všetky ukážky priamo v Spotify.

Ukážky z audio-knihy Kurz vďačnosti (čochvíľa)

Scroll to Top
%d blogerom sa páči toto: