fbpx

Počúvaj podcast Psychológia šťastia!

Tu nájdete viacero audio príspevkov. Podcast Psychológia šťastia je zbierka rozhlasových nahrávok, ktoré boli publikované aj na Spotify.

Prvým je zbierka narozprávaných článkov z blogu Psychológia šťastia. Pridávam ich sporadicky, lebo všetok svoj čas venujem najmä písaniu. Ale z času na čas mi vyjde čas, aby som článok načítal.

Podcast Psychológia šťastia na Spotify

O psychológii šťastia v rádiách

V tejto časti nájdete zbierku relácií, keď som bol hosťom v rôznych rádiách – FUN rádio v Nedeľnej talkshow so Šarkanom, Slovenský rozhlas v relácii Hosť Andrey Poláčkovej, Rádio Regina Hosť Márie Babinskej, časť o Vďačnosti z Podcastu Dobrý pocit, s Katkou Brychtovou a Ludwigom Baginom a ďalších… čo sa objavilo na Spotify je tu. Čo nie, nájdete v časti V médiách.

Link na podcast Psychológia šťastia vás prepne do Spotify alebo si ho priamo tu prehrajte.

Podcast na tejto stránke však nie je iba o reláciách v rádiu alebo o čítaní článkov za vás. ☺

Nájdete tu aj ukážky z mojich audio-kníh. V kníhkupectvách si môžete prelistovať knihy a v predajniach hudby si môžete nasadiť slúchadlá a popočúvať si album pred tým ako si ho kúpite.

A toto môžete urobiť aj tu.

Ukážky z audio-knihy Sila pozitívnych emócií
(celú knihu kúpiť tu)

Pustite si ponúkanú kapitolu alebo kliknite na tri bodky v pravom dolnom roku a prepnite sa na všetky ukážky priamo v Spotify.

Ukážky z audio-knihy Kurz vďačnosti
(celú knihu kúpiť tu)

sk_SKSlovak
Scroll to Top