fbpx

Služby

aleš bednařík služby

Volám sa Aleš Bednařík a poskytujem rôznorodé služby v oblasti psychológie. Som psychológ a zaoberám sa soft-skills zručnosťami a psychológiou šťastia.

Služby, ktoré poskytujem sú – školenia, workshopy, prednášky, individuálne poradenstvo, písanie článkov a poskytovanie interview do médií.

Venujem sa trom oblastiam

 1. Komunikačné zručnosti a ako ich využiť pri zvládaní bežných aj emocionálne náročných rozhovorov (Ako zvládať konflikty v súkromí aj v práci),
 2. Ako zvládať vlastnú myseľ (Ako zvládať stres, negatívne myslenie, emócie…),
 3. Čo robiť pre to, aby sme žili šťastnejší a pokojnejší život. (Psychológia šťastia alebo Pozitívna psychológia)

Všetky tri oblasti sú prepletené, navzájom sa ovplyvňujú a preto, keď prednášam, robím workshopy, či pracujem individuálne, tak tieto oblasti prepájam.

Formy práce

Pracujem:

 • s veľkými skupinami (prednášky a teambuildingy),
 • s malými skupinami (5-20) na interaktívnych komunikačných školeniach a happytariánskych workshopoch,
 • individuálne (psychologické poradenstvo).

V jednoduchosti povedané venujem sa práci so skupinami a s jednotlivcami. V spolupráci s účastníkmi školení im pomáham lepšie zvládať seba a svoje vzťahy. Či už sú to vzťahy osobné (partneri, manželia, deti, rodičia) alebo vzťahy pracovné (klienti, nadriadení, podriadení).

Služby pre organizácie, verejnosť a jednotlivcov

Školenia, tréningy, workshopy

So skupinou ľudí, ktorých spája záujem o rovnakú tému/problém interaktívne a na kazuistikách hľadám spolu s nimi riešenia ako komunikačnými zručnosťami a pochopením psychológie komunikácie a fungovania ľudskej mysle a vzťahov situácie lepšie a vlastnými silami zvládnuť.

Školenia sú na rôznorodé témy:

 • komunikačné zručnosti
 • riešenie konfliktov
 • vedenie ľudí
 • facilitácia skupinových stretnutí (vedenie porád)
 • prezentačné zručnosti
 • a ďalšie

Viac na firemnej stránke.

Okrom toho robím tzv. happytariánske workshopy, čo je praktická a interaktívny verzia prednášok o šťastí pre menšiu skupinu ľudí.

Prednášky a webináre

S organizátorom – agentúrou alebo organizáciou – sa dohodneme na téme prednášky (príklady). Témy prispôsobujem poslucháčom, všetky sú však zamerané na duševné zdravie, odolnosti voči stresu a nepriazni.

Niektoré prednášky sú interaktívne, vťahujú účastníkov prostredníctvom otázok, ktoré podnecujú k zamysleniu a zmene. Všetky prednášky sú otvorené diskusiám s účastníkmi. Diskusie a otázky milujem!

Prednášky a online webináre trvajú od 60-120 minút.

Všetko je však podľa dohody s organizátorom alebo účastníkmi.

Ukážky prednášok na youtube.

Individuálne psychologické poradenstvo

Individuálne poradenstvo poskytujem online aj osobne. S každým klientom sa najprv dohodnem na čom budeme spolu pracovať a akou formou pracujem.

Po dohode o poradenstve dohodneme termín a formu online alebo osobného stretnutia.

Prvé sedenie trvá 90 minút, ďalšie 60 minút. Sadzba na každé stretnutie je 50,-€.

Najlepšie urobíte, keď ma kontaktujete mailom: info(zavináč)psychologiastatia.sk.
Môžete skúsiť aj mobil: +421907654955 (avšak počas práce s klientami nedvíham, zavolám naspäť), či cez sociálne siete – osobný FB alebo FB Psychológia šťastia.

Interview a články do médií

Píšem články na blog, vytváram online kurzy (to sú služby pre verejnosť) a na blogu aj v médiách komentujem aktuálne aj “večné” témy týkajúce sa duševného zdravia a ako žiť šťastnejší život. Som častým hosťom v rádiách, televíziách a diskusiách.

Viac o predchádzajúcich mediálnych aktivitách tu.

Služby poskytujem najmä prostredníctvom mojej firmy B-Form, s.r.o.

Scroll to Top